9 grudnia 2016Caritas Archidiecezji Poznańskiej

Koncert Bożonarodzeniowy "Wigilijna Tytka" w Poznańskiej Farze

Ruszyła sprzedaż biletów na Koncert Bożonarodzeniowy "Wigilijna Tytka" w Poznańskiej Farze. Zapraszamy do nabycia wejściówek. Sprzedaż prowadzi Fundacja Signum Caritatis (kliknij tutaj)

Zapraszamy na wyjątkowy Koncert Bożonarodzeniowy „Wigilijna Tytka", który stanowi finał tegorocznej akcji Caritas Archidiecezji Poznańskiej - Tytka charytatywna. Koncert odbędzie się 22 grudnia o godz. 19.00 w poznańskiej Farze. Wydarzenie będzie zarejestrowane przez Telewizję Polską, a jego emisja zaplanowana jest na 25 grudnia o godz. 14.30 (cz. 1) i 19.00 (cz. 2) w Programie Drugim TVP. W koncercie wezmą udział znakomici polscy wykonawcy: Bracia Cugowscy
Eleni, Audio Feels, Halina Frąckowiak, Olga Szomańska, Marek PiekarczykPectus, Anna LasotaJanusz Kruciński, Alicja Węgorzewska, Tomasz Steciuk, Poznański Chór Chłopięcy oraz zespół Teatru Muzycznego w Poznaniu. Dyrygować będą Piotr Deptuch Zbigniew Górny jako gość specjalny. W programie znajdą się tradycyjne i autorskie polskie kolędy oraz piosenki świąteczne. Wszystko to w specjalnie przygotowanych aranżacjach. Na koncert w Farze dostępnych będzie jedynie 240 biletów.

Bilety w cenie 250 zł (I strefa, 120 miejsc) i 150 zł (II strefa, 120 miejsc) można nabyć w siedzibie Fundacji Signum Caritatis w Poznaniu, Rynek Wildecki 4a (budynek za domem parafialnym) od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 lub zamówić poprzez e-maila. Rezerwacje mailowe należy zgłaszać na adres bilety@signumcaritatis.pl. Płatności za bilety można dokonać przelewem na konto podane w mailu zwrotnym albo gotówką w siedzibie Fundacji. O pierwszeństwie bliższych miejsc decyduje kolejność zamówienia. Cały zysk ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele charytatywne Caritas.

Organizatorami Koncertu są Teatr Muzyczny w Poznaniu oraz Agencja Prestige MJM we współpracy z TVP oraz Miastem Poznań. Po wielu latach kolędy w najlepszym wykonaniu popłyną na całą Polskę znów z Poznania!

WIGILIJNA_TYTKA