22 czerwca 2017Caritas Archidiecezji Poznańskiej  |  Marek Misiek

Rozpoczynamy IX edycjię akcji „Tornister Pełen Uśmiechów”

Akcja „Tornister Pełen Uśmiechów” to już kilkuletnia tradycja. Celem jest ofiarowanie wyprawek szkolnych dzieciom i młodzieży z ubogich rodzin. Chcemy dać takie same szanse i warunki do godnego funkcjonowania w szkolnej grupie rówieśniczej wszystkim uczniom. Z tego względu co roku w naszej Archidiecezji przekazuje ok. 2 tysięcy plecaków wraz ze szkolną wyprawką w ręce potrzebujących. Nie chcemy, aby uczniowie już na starcie roku szkolnego czuły się gorsze od reszty rówieśników.

W związku z tym prosimy o pomoc właśnie Ciebie. Zapraszamy do współpracy również firmy, przedsiębiorstwa i organizacje:

Uprzejmie prosimy o:

Dziękujemy za wsparcie naszej akcji w imieniu własnym, a przede wszystkim

w imieniu dzieci z korzystających z pomocy.

Projekt sfinansowano ze środków:

Selgros Cash&Carry        Fundacja PZU    Fundacja Enea