Caritas
5 marca 2018Caritas Archidiecezji Poznańskiej  |  Marek Misiek

Wybuch na Dębcu - Razem zebraliśmy już ponad 34 tysiące zł

Poleć znajomemu
W miniony weekend na poznańskim Dębcu doszło do ogromnej tragedii. W kamienicy doszło do wybuchu gazu, w następstwie, którego zawalił się 4 kondygnacyjny budynek. Niestety zginęło 5 osób, a ponad 20 jest rannych.
 
Pomoc dla ofiar eksplozji dociera z wielu stron. Dlatego, też chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy do tej pory zaangażowali się w zbiórkę. Dzięki Państwu, na tę chwilę udało się zebrać 34.272tys. zł. i 37 gr.
 
Państwa pomoc jest nieoceniona. Nadal potrzebne są środki czystości, między innymi: pasty do zębów, pieluchy dla dzieci, żele pod prysznic itp. Artykuły prosimy przynosić do Centrali Caritas Poznań.

Cały czas prowadzimy również zbiórkę pieniężną. Środki finansowe można przekazywać za pomocą strony http://caritaspoznan.pl/wybuch lub przelewem tradycyjnym na konto Caritas Archidiecezji Poznańskiej 87 1600 1084 1846 4045 8000 0001 w tytule wpisując „Kamienica”. Całość zgromadzonych środków, jak również wsparcie materialne przekażemy osobom dotkniętym katastrofą.
 
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy włączyli się w zbiórkę za pomoc i solidarność z osobami poszkodowanymi w wybuchu.