14 lutego 2022

Zatrudnimy terapeutę do mieszkań treningowych w Lesznie

Ogłaszamy nabór na stanowisko terapeuty.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe humanistyczne (tytuł zawodowy magistra lub równorzędny na kierunku psychologia lub pedagogika, promocja zdrowia) lub terapeuta uzależnień, terapeuta z wykształceniem kierunkowym,
  • minimum rok stażu pracy, w tym w instytucjach, których zakres działania obejmuje opiekę nad dzieckiem lub pracę z rodziną,
  • umiejętność sporządzania pism urzędowych, opinii, notatek dokumentujących realizację zadań projektowych,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoki poziom umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • umiejętność współpracy w zespole, także w sytuacjach kryzysowych,

Informacja o warunkach pracy: Praca w większości w kontakcie z klientem wewnętrznym i zewnętrznym; wymagane podejmowanie i utrzymywanie kontaktów i relacji drogą osobistą, telefoniczną, a także elektroniczną. Osoba ta będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie treningu kompetencji społecznych, konsultacje indywidualne, obserwację i pracę w grupie, współdziałanie w zespole na rzecz reintegracji społecznej klientów/ mieszkańców, itp.

Czas pracy średnio 3-5 godzin w tygodniu, możliwość indywidualnego planowania pracy - z zachowaniem wymagań projektu.

Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną (np. umowę zlecenie, umowę o wykonanie usługi w przypadku prowadzenie działalności gospodarczej).

Wymagane dokumenty:

CV zawierające następujące informacje:

• imię (imiona) i nazwisko,
  • dane kontaktowe (telefon i adres mail),
  • wykształcenie wyższe,
  • dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje zawodowe,
  • przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • oświadczenie o niekaralności,

SKŁADANIE OFERT:

Wymagane dokumenty z dopiskiem: rekrutacja należy składać drogą elektroniczną na adres: opp@caritaspoznan.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej, albo osobiście w sekretariacie Caritas Poznańskiej pod adresem biura: Caritas Poznańska, ul. Rynek Wildecki 4a, 61-120 Poznań w terminie do dnia 25 lutego 2022 r. W przypadku skierowania oferty pocztą - decyduje data stempla pocztowego.