Niepubliczne Przedszkole pw. Dzieciątka Jezus
Caritas Poznańska

Niepubliczne Przedszkole pw. Dzieciątka Jezus

Przedszkole Niepubliczne p.w. "Dzieciątka Jezus" prowadzone jest przez Caritas Poznańską. Jesteśmy placówka katolicką, zapewniającą dzieciom opiekę, wychowanie i uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Realizujemy program wychowania przedszkolnego , który jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego i wzbogacony o katolicki program wychowawczy.

Pragniemy wskazać co znaczy być dobrym chrześcijaninem, kochać Pana Boga i wszystkich ludzi. Staramy się realizować nasze cele poprzez poszukiwanie współczesnych metod pracy z dzieckiem, stosowanie zróżnicowanego stopnia trudności zadań dydaktyczno- wychowawczych. Dzieci uczestniczą w katechezie, rytmice, języku angielskim, logopedii, gimnastyce korekcyjnej, zajęciach tanecznych. Poza podstawowym programem przedszkole organizuje dodatkowe formy aktywności, tj. wycieczki, koncerty, przedstawienia teatralne, wspólne zabawy z udziałem dzieci i rodziców.

Zapraszamy do nas.

Informacje o placówce

Rodzaj placówki:
placówka

Adres i kontakt z placówką

ul. św. Marcina 38
62-020 Swarzędz

E-mail: przedszkoleswarzedz@caritaspoznan.pl
Telefon: 61 897 45 93

Niepubliczne Przedszkole pw. Dzieciątka JezusNiepubliczne Przedszkole pw. Dzieciątka JezusNiepubliczne Przedszkole pw. Dzieciątka JezusNiepubliczne Przedszkole pw. Dzieciątka JezusNiepubliczne Przedszkole pw. Dzieciątka JezusNiepubliczne Przedszkole pw. Dzieciątka Jezus
Powrót do listy