11 sierpnia 2022

Archidiecezjalna Pielgrzymka osób chorych, starszych i niepełnosprawnych do Sanktuarium na Świętej Górze k. Gostynia

Serdecznie zapraszamy Parafie naszej Archidiecezji z parafianami 15 września na Archidiecezjalną Pielgrzymkę osób chorych, starszych i niepełnosprawnych do Sanktuarium na Świętej Górze k. Gostynia. Program tegorocznego spotkania jest następujący:

10.00 – Różaniec

10.30 – Msza Święta z nabożeństwem na wzór sanktuarium w Lourdes

12.00 – Posiłek

13.00 – Występ artystyczny

Organizujemy również dojazd z Poznania, koszt 45 zł/os. Zgłoszenia można kierować do 31 sierpnia do centrali Caritas przy Rynku Wildeckim 4a osobiście lub telefonicznie pod numer 61 835 68 50.

Prosimy również o zgłaszanie pod wyżej podany numer pielgrzymki zorganizowane. Dzięki temu będziemy mogli przygotować wystarczającą ilość posiłków. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce i liczymy na obecność.