8 czerwca 2021

Dziękujemy Stowarzyszeniu Projekt Poznań za podarowanie maseczek dla Jadłodajni Caritas

Stowarzyszenie Projekt Poznań, przy współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu, otrzymał ponad pół miliona maseczek na działania związane z walką z epidemią koronawirusa w naszym regionie. Z tego powodu, w trosce o najbardziej potrzebujących, Projekt Poznań od 15 kwietnia do 2 czerwca 2021 r. zorganizował bezprecedensową akcję przekazania maseczek do różnych podmiotów na terenie Poznania, powiatu poznańskiego oraz województwa wielkopolskiego.

Dzięki tej akcji maseczki otrzymały również wszystkie nasze cztery Jadłodajnie dla Ubogich. Dziękujemy za okazaną pomoc w tym trudnym czasie.

Jadłodajnia Caritas Archidiecezji Poznańskiej pw św Brata Alberta

Jadłodajnia Caritas Archidiecezji Poznańskiej pw św Elżbiety

Jadłodajnia Caritas Archidiecezji Poznańskiej pw św Józefa

Jadłodajnia Caritas Archidiecezji Poznańskiej pw św Urszuli Ledóchowskiej

Jadłodajnie dla ubogich
Codziennie wydajemy 800 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.
Budowa pracowni integracyjnej w Schronisku dla Bezdomnych
Chcemy stworzyć pracownię integracyjną w Schronisku dla osób bezdomnych przy ul. Krańcowej 10 w Poznaniu.