11 stycznia 2017

Dziękujemy za wsparcie naszych akcji w trakcie Orszaku Trzech Króli

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Orszaku Trzech Króli w Poznaniu za udział oraz wsparcie zbiórki środków pieniężnych w trakcie trwania tego wydarzenia. Wasza hojność i chęć pomocy dla potrzebujących była ogromna. Dzięki Wam udało się zebrać na potrzebę Domu Dziecka w Lesznie oraz na program Rodzina Rodzinie, który wspiera rodziny syryjskie aż 11 534zł i 70gr.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Patronom Orszaku Trzech Króli w Poznaniu, a byli nimi: JE Ks. Arcybiskup Stanisłąw Gądecki, Przewodniczący Rady Miasta Poznania Grzegorz Ganowicz, Miasto Poznań i Święty Wojciech Dom Medialny oraz organizatorom: Cafe Misja Centrum Kultury, Fundacja więcej Poznania, Fara Poznańska i Gra Miejska.

Orszak Poznań

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu tej zbiórki. Dziękujemy Duszpasterstwu Akademickiemu z Wydziału Teologicznego UAM, które było odpowiedzialne za organizację kwesty.

Swoje podziękowania kierujemy w ręce wielu osób i podmiotów kwestujących, jak: harcerze reprezentujący Związek Harcerstwa Polskiego, Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Skauci Europy oraz Młodzież Wszechpolska Poznań i młodzież z IV Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Ideę wspierała też Fundacja Otoczmy Troską Życie.

Do kwesty dołączyli się w tym roku również: Jerzy Hamerski (twórca poznańskich Łejerów, kawaler Orderu Uśmiechu), jego współpracowniczka Elżbieta Drygas (wybitny pedagog, kawaler Orderu Uśmiechu), Przemysław Kieliszewski (dyrektor Teatr Muzyczny w Poznaniu), Tomasz Łęcki - (dyrektor Muzeum Powstania Poznańskiego - Czerwiec 1956, oddział WMN), Mariusz Matuszewski (kompozytor i dyrygent), Agata Igiel (pracownik Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu) oraz dr Aleksander Gref - kompozytor, aranżer dyrygent, jak również orszakowi aktorzy oraz rzesza osób, które zgłosiły się do pomocy indywidualnie, by wspomóc ten piękny cel.

Dziękujemy Wam wszystkim bardzo! Dziękujemy wszystkim partnerom, którzy sprawili, że ten Orszak w ogóle mógł się odbyć.

Tych wszystkich osób jest bardzo wiele i każdemu, nawet jeśli nie został wymieniony za pomoc i dołożenie swojej cegiełki w tym wydarzeniu dziękujemy.