Caritas
6 lipca 2017Caritas Archidiecezji Poznańskiej  |  Marek Misiek

Finał akcji „Kilometry Caritas”- wspieramy wakacje dla dzieci z Rodzin zastępczych i Rodzinnych Domów Dziecka

Poleć znajomemu

II edycję „Kilometrów Caritas” uznajemy za oficjalnie zakończoną. Przypominamy, że w tym roku zbieraliśmy pieniądze na wakacje dla dzieci z Rodzin zastępczych i Rodzinnych Domów Dziecka.


Udało się uzyskać kwotę 16.450 zł 38 gr (dostaliśmy też euro, które wymieniliśmy na złotówki). Zatem wspólnymi siłami ułożyliśmy 373 metry i 87 centymetrów!

Finał Kilometry Caritas

Szacujemy, iż na ten wynik złożyło się ok. 500 zaangażowanych ludzi:

  • Dziękujemy Państwu za indywidualne wpłaty na ten cel poprzez naszą stronę.
  • Jesteśmy wdzięczni, iż mogliśmy zbierać środki na ten cel podczas kilku spektakli
    w Teatrze Muzycznym oraz na 20-leciu firmy Selgros Cash&Carry.

    Naszym Partnerem w tej inicjatywie jest „Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda" . Organizacja ta zajmuje się wspieraniem rodzin i koordynacją pieczy zastępczej. Pomogą nam wybrać najbardziej potrzebujące rodziny, którym to przekażemy pieniądze na wyjazd wakacyjny.

    Wszystkim, którzy dołożyli swoją złotówkę lub kilka do tych przeszło 373 zebranych metrów pięknie dziękujemy. Mamy nadzieję, że przełoży się to na co najmniej tyle samo atrakcji, uśmiechów i wspomnień
    z tych wakacji.  

Ty też możesz pomóc!

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 800 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.