4 września 2025

Koncert charytatywny Caritas Poznań

koncert

21 listopada 2025 roku, o godz. 19:00, w Auli Uniwersyteckiej im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się wyjątkowy Koncert Charytatywny Filharmonii Poznańskiej.

Orkiestra Filharmonii Poznańskiej zagra dwa wielkie dzieła muzyki klasycznej: I Symfonię C-dur Ludwiga van Beethovena oraz V Symfonię cis-moll Gustava Mahlera – jedno z najbardziej znanych dzieł tego kompozytora

Koncert ten będzie nie tylko wydarzeniem artystycznym najwyższej klasy, ale także ważnym gestem solidarności. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na organizację Wigilii Caritas dla osób samotnych, ubogich i potrzebujących.

Każdego roku przy świątecznym stole na Międzynarodowych Targach Poznańskich zasiada ponad 1200 osób doświadczających ubóstwa i bezdomności. Dzięki wsparciu darczyńców i uczestników wydarzenia możemy sprawić, że także w tym roku nikt nie pozostanie sam w ten szczególny wieczór.

Bilety są już dostępne:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1620-koncert-charytatywny-filharmonii-poznanskiej-136376?id=806614#overall

Zapraszamy do udziału – niech muzyka stanie się mostem, który połączy piękno sztuki z dobrem wobec najbardziej potrzebujących.

Koncert Charytatywny w FP (1)



Zdjęcie WhatsApp 2025-06-02 o 09