Pieluszka dla maluszka - włącz się do akcji
29 kwietnia 2024

Pieluszka dla maluszka - włącz się do akcji

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że w ramach Festynu Rodzinnego i archidiecezjalnego Marszu dla Życia, który odbędzie się już 26.05.2024 roku w Poznaniu, ruszyła kolejna - 11. edycja akcji „Pieluszka dla Maluszka”!

Pieluszka dla Maluszka - plakat - 2024_page-0001

Na czym polega zbiórka?

To proste! Przede wszystkim na zbieraniu pieluch oraz pieluchomajtek, a następnie przekazanie jej do swojej parafii o ile ta włączyła się do akcji lub do:

• Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu prowadzonego przez Siostry Serafitki
  • Hospicjum Domowego przy ul. Bednarskiej w Poznaniu

Do kiedy trwa zbiórka?

Zbiórka trwa do 26 maja, kiedy to wspólnie z Duszpasterstwem Rodzin Archidiecezji Poznańskiej oraz Katolickim Stowarzyszaniem Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej organizujemy Festyn Rodzinny i Marsz dla Życia „Bądźmy razem”.

Ważna informacja

Zbierane są tylko pieluchy i pieluchomajtki, nie zbieramy zabawek, artykułów spożywczych, plastycznych oraz misiów pluszowych.

Kontakt do koordynatora akcji:

Zuzanna Marchewka – tel: 534 653 233, mail: zuzanna.marchewka@poznan.ksm.org.pl

Terapeutyczny kontener dla kobiet w kryzysie bezdomności