Oratorium ''Metanoia''
Caritas Poznańska

Oratorium ''Metanoia''

Oratorium „Metanoia” przeznaczone jest dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, pochodzącej z rodzin borykających się z różnymi problemami i obciążeniami.

Dzięki zaangażowaniu pracowników i wolontariuszy dzieci i młodzież znajdują w naszej placówce przyjazne miejsce wspierające ich rozwój. Każdego dnia mogą przyjść, by w świetlicy odrobić lekcje, zjeść posiłek i wziąć udział w różnych zajęciach programowych tj.: socjoterapii, zajęciach z psychologiem, rozwijających sferę ducha, edukacyjnych, wychowawczych, artystycznych czy sportowych itp. Przychodzą, by porozmawiać o swoich problemach i w tym też duchu staramy się kształtować powierzone nam dzieci i młodzież, rozbudzać i rozwijać ich wiarę i życiowe postawy. 

Placówka wspierają nie tylko dzieci i młodzież, docieramy także do ich rodzin. Raz w miesiącu organizowane są edukacyjno -informacyjne spotkania dla rodziców, w ramach których mają oni okazję poszerzyć swoją wiedzę nt. różnych aspektów wychowania, bycia rodzicem, rozwoju dziecka. W naszej działalności kierujemy się wartościami chrześcijańskimi.


Zadanie jest dofinasowane ze środków budżetowych Miasta Poznania.
LOGO_POZNAN_PL_CMYK_bz

#poznanwspiera

Informacje o placówce

Rodzaj placówki:
placówka

Adres i kontakt z placówką

ul. Taczaka 6/4a
61-803 Poznań
Telefon: 663 484 757
Oratorium ''Metanoia''
Powrót do listy