Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy "Gwiazda Morza"
Caritas Archidiecezji Poznańskiej

Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy "Gwiazda Morza"

Jeśli szukasz ciszy, spokoju oraz wypoczynku na łonie natury, w lesie tuż przy plaży wybierz nasz Ośrodek "Gwiazda Morza" w Dębkach. Zapraszamy grupy zorganizowane, rodziny oraz turystów indywidualnych.

Ośrodek posiada miejsca noclegowe dla 39 osób i jest oddalony od plaży o niecałe 200 m. Dodatkowo teren wokół ośrodka jest całkowicie ogrodzony. Znajduje się na nim m.in. plac zabaw, trampolina, grill, namiot z tenisem stołowym oraz piłkarzykami.

Do dyspozycji gości zostały oddane również 3 drewniane domki, każdy na 6 osób. Na wyposażeniu znajduje się płyta grzewcza, lodówka, czajnik, garnki oraz naczynia. 

W okolicy jest wiele pięknych miejsc. Można wybrać się na wycieczkę do Żarnowca, gdzie znajduje się Klasztor Sióstr Benedyktynek z XVI wieku, Białogóry, Karwi, Rozewia, Jastrzębiej Góry, Wejherowa, Pucka, do latarni morskiej na Helu, Trójmiasta, a także na ruchome wydmy do Smołdzińskiego Parku Narodowego.

Zapraszamy do kontaktu.

Informacje o placówce

Rodzaj placówki:
placówka

Adres i kontakt z placówką

Dębki, ul. Prof. Adama Wrzoska 206
84-110 Krokowa

E-mail: debki@caritaspoznan.pl
Telefon: 602 393 171
Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy
Powrót do listy