Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy "Gwiazda Morza"
Caritas Archidiecezji Poznańskiej

Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy "Gwiazda Morza"

Jeśli szukasz ciszy, spokoju oraz wypoczynku na łonie natury, w lesie tuż przy plaży wybierz nasz Ośrodek "Gwiazda Morza" w Dębkach. Mamy wolne pokoje dla grup zorganizowanych, rodzin oraz turystów indywidualnych.

Ośrodek posiada miejsca noclegowe dla 45 osób i jest oddalony od plaży o niecałe 200 m. Dodatkowo teren wokół ośrodka jest całkowicie ogrodzony. Znajduje się na nim boisko do gry w siatkówkę, ogródek jordanowski dla dzieci, miejsce na ognisko, liczne ławeczki oraz „altanka”. Można też wybrać się na wycieczkę do Żarnowca, gdzie znajduje się przepiękny Klasztor Sióstr Benedyktynek z XVI wieku, Białogóry, Karwii, Rozewia, Jastrzębiej Góry, Wejherowa, Pucka, do latarni morskiej na Helu, Trójmiasta, a także na ruchome wydmy do Smołdzińskiego Parku Narodowego.


Zapraszamy do kontaktu.

Informacje o placówce

Rodzaj placówki:
placówka

Adres i kontakt z placówką

Dębki, ul. Prof. Adama Wrzoska 206
84-110 Krokowa

E-mail: debki@caritaspoznan.pl
Telefon: 602 393 171
Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy Ośrodek Charytatywno - Wypoczynkowy
Powrót do listy