27 maja 2024

Podsumowanie i fotorelacja z Festynu Rodzinnego i Marszu dla Życia „Bądźmy razem”

Wczoraj, 26 czerwca, wspólnie z Duszpasterstwem Rodzin Archidiecezji Poznańskiej oraz Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej, mieliśmy przyjemność zorganizować Festyn Rodzinny i Marsz dla Życia pod hasłem „Bądźmy Razem”. Celem tego wydarzenia było podkreślenie znaczenia rodziny oraz stworzenie przestrzeni dla uczestników do wspólnego, wartościowego spędzania czasu.

Z radością odnotowujemy, że wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Delegacja pracowników Caritas Wilno, którzy odwiedzili nas w Poznaniu, mieli okazję zobaczyć, jak prowadzona jest nasza działalność charytatywna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami ten dzień. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie był o pełne życia i radości. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do wystawców, którzy przyczynili się do tego, że festyn był tak wyjątkowy.

W trakcie festynu uczestnicy mieli okazję doświadczyć różnorodnych atrakcji, takich jak pokazy, koncerty, animacja dla dzieci, a także odwiedzić strefę gastronomiczną. Nie zabrakło również strażaków, gier, zabaw oraz nagród. Był to dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji.

Jeszcze raz dziękujemy za wspólne świętowanie i mamy nadzieję, że wydarzenie to pozostanie w pamięci uczestników jako czas radosnego bycia razem.

Specjalistyczny wózek inwalidzki dla Fabiana
Pomoc dla Fabiana, który każdego dnia zmaga się z rzadką wadą genetyczną COL4A1, porencefalią typu 1 oraz innymi wyzwaniami zdrowotnymi, takimi jak zaćma, niedowidzenie, refluks pęcherza i padaczka.
Terapeutyczny kontener dla kobiet w kryzysie bezdomności
224 osoby wpłaciły 48 850