Caritas
24 maja 2021

Połączyliśmy siły i 480 tys. zł trafi do szpitala Ave Maria na Madagaskarze na zakup generatora tlenu wraz ze stacją napełniania

Poleć znajomemu
Miesiąc temu, kiedy uruchamialiśmy zbiórkę środków na zakup generatora tlenu wraz ze stacją napełniania dla szpitala Ave Maria w Antsirabe, z których będą korzystać także inne szpitale wiedzieliśmy, że tylko z Bożą pomocą uda się uzbierać potrzebną kwotę 480 tys. zł. Na szczęście ta Boża pomoc nadeszła w porę. Jako Caritas Poznań przekazaliśmy 110 tys. zł na zakup generatora, Caritas Polska uzbierała 160 tys. zł. Natomiast brakującą kwotę 210 tys. zł dołoży Dom Generalny Zgromadzenia Franciszkanek Misjonarek Maryi z Rzymu.

1618564380

Bardzo serdecznie dziękujemy każdej osobie, która zarówno modlitewnie, jak i finansowo wsparła tę akcję. Wierzmy, że dzięki temu urządzeniu uda się uratować wiele żyć w czasie trwającej pandemii, a później w leczeniu także innych chorób.

Ty też możesz pomóc!

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 800 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.