Ostrów Tumski 2
61-109 Poznań
KRS 0000224658
Tesla Wensrit przekazała rowery dla dzieci z naszego Domu Dziecka
Organizacja Tesla Wensrit od kilku miesięcy prowadziła zbiórkę środków, m.in. w Polskiej Szkole im. Jana Pawła II w Amsterdamie, aby spełnić marzenia dzieci i młodzieży z naszego Domu Dziecka im. Świętej Rodziny w Lesznie.
W minioną sobotę specjalnie przyjechali do nas z Holandii, by przekazać efekt swojej pracy, czyli siedemnaście rowerów dla dzieci, młodzieży i ich wychowawców. Rowery będą wykorzystywane zarówno na co dzień, jak i podczas wycieczek czy wspólnych wyjazdów.
W akcję zaangażował się również sklep Bike Leszno, który zaoferował znaczący rabat oraz bezpłatny serwis wszystkich rowerów. Dziękujemy za profesjonalizm, życzliwość i wsparcie.
Takie gesty realnie wpływają na życie młodych ludzi dając im nie tylko nowe możliwości, ale przede wszystkim poczucie, że są ważni i zauważeni. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej inicjatywy.