Caritas
7 grudnia 2020

W tym roku Betlejem w Poznaniu w wersji online. Zapraszamy na koncert „Pomoc z Nieba”

Poleć znajomemu

Z oczywistych powodów tegoroczny koncert Betlejem w Poznaniu w tradycyjnej formie nie może się odbyć. Zachęcamy Was jednak, aby wziąć udział w jednym wielkim koncercie Betlejem w Polsce – „Pomoc z Nieba” w wersji online.  


Link do koncertu "Pomoc z Nieba" - kliknij i przejdz

Pomoc z nieba FB 1080
Premiera koncertu odbędzie się w I dzień Świat Bożego Narodzenia i po wykupieniu dostępu będzie go można obejrzeć jeszcze przez 30 dni od zakupu. To będzie The best of! Na koncert złożą się nowe aranżacje tych utworów, które w poprzednich latach najbardziej zostały przez publiczność koncertów Betlejem w Polsce zapamiętane i wywołały największe emocje.

W tegorocznej edycji Betlejem zaśpiewają je młodzi artyścithe best of talentów polskiej wokalistyki: Kacper Bator, Anita Dudczak, Gabi Gąsior, Anna Gąsienica-Byrcyn, Luisa Kliś, Marta Król, Martyna Jelita, Andrzej Lampert, Kasia Moś, Kuba Molęda, Beata Przybytek i Roksana Węgiel. Oddajemy im głos z przekonaniem, że to do nich będą należeć następne lata na naszej muzycznej scenie. Do Betlejem w Polsce młodzi wokaliści wniosą swoją spontaniczność i wrażliwość, swój sposób odczuwania świątecznego czasu, swoją potrzebę budowania wspólnoty. Razem z koncertem Pomoc z nieba i z głosem młodości zagości w domach widzów nadzieja, że wszystko, co dobre, jeszcze przed nami.  

Pomoc z nieba badzmy razem FB 1080
Aktualnie możemy się spotkać tylko przez internet, ale to paradoksalnie pozwoli nam być razem, tak jakbyśmy wszyscy spotkali się w jednej ogromnej hali. Możemy wspólnie świętować, śpiewać i wierzyć, że „Pomoc z Nieba” nadchodzi, że już nadeszła i dla każdego człowieka jest nadzieja. Tegoroczny koncert to swoiste „The Best Off” z wszystkich dotychczasowych koncertów. Najciekawsze utwory, najlepsze polskie głosy, to ogromny ładunek miłości i dobra.

Kupując dostęp do koncertu za jedyne 20zł wspierasz potrzebujących. Tradycyjnie dochód z koncertu i sprzedaży płyt z poprzednich edycji Betlejem w Polsce wspomoże potrzebujących w całym kraju. Widzowie i słuchacze nie tylko sprawią świąteczny prezent sobie i swoim bliskim, ale także podarują nadzieję tym, którzy czekają na naszą pomoc.
 
Płyty BWP

Zapraszamy do zakupu płyt i obejrzenia koncertu Pomoc z Nieba. Wszystko zrobisz na tej stronie https://ambasadormilosierdzia.pl/?utm_source=media-partners&utm_medium=poznan

 

Betlejem w Polsce przynosi nadzieję, którą przekazujemy sobie i pomnażamy 

na koncertach  i płytach.

Niech w tym roku urośnie ona w siłę!

Pliki do pobrania: