23 stycznia 2020

XVIII Ogólnopolska Zbiórka Żywności Caritas – „Tak, pomagam” 20-21 marca

W dniach 20-21 marca br. (piątek i sobota), w sklepach na terenie całej Archidiecezji przeprowadzona zostanie zbiórka żywności. Udział w akcji mogą wziąć zarówno Parafialne Zespoły Caritas, jak i parafie oraz inne placówki, przy których nie istnieje PZC.

Tak, pomagam zbiórka żywności

Deklarację zgłoszeniową z wytypowaniem sklepu lub sklepów (Biedronka, Lidl, Carrefour, Tesco, Kaufland, Polomarket, Lewiatan, Mila, Piotr i Paweł, Chata Polska) oraz  zamówienie na bezpłatne plakaty, ulotki i identyfikatory prosimy złożyć drogą e-mailową do koordynatora akcji lub przesłać pocztą do dnia 14 lutego br. na niżej podany adres:

Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Rynek Wildecki 4a

Koordynator akcji

Gabriela Borowicz, tel. 61 835 68 54
borowicz@caritaspoznan.pl

Można już odbierać materiały konieczne do przeprowadzenia zbiórki.

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 1000 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej.
1353 osoby wpłaciły 142 992