26 października 2023

Zamówienia na rogale świętomarcińskie

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji rogale świętomarcińskie. Uzyskane środki zostaną przekazane na zorganizowanie wigilii na Międzynarodowych Targach Poznańskich dla bezdomnych i najbardziej potrzebujących oraz na wsparcie 4 Jadłodajni Caritas.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do współpracy i włączenia się w akcję: Parafie, Szkoły, Firmy.

Rogale proszę zamawiać mailowo (TYLKO FIRMY), przez formularz zgłoszeniowy (PARAFIE, SZKOŁY) do 30 października 2023 tj. poniedziałek.

Informacje o formularzu zgłoszeniowym bezpośrednio u Koordynatora projektu.

Koordynator projektu:
Katarzyna Janiszewska
mail: janiszewska@caritaspoznan.pl

UWAGA!

Po tym terminie TYLKO po potwierdzeniu przez KOORDYNATORA, czy można jeszcze zamówić lub domówić rogale.

Termin realizacji zamówień do Parafii: 4 oraz 5 listopada 2023 (sobota i niedziela)

Termin realizacji zamówień do Firm/Szkół: 6 – 10 listopada 2023 (od poniedziałku do piątku).