2 stycznia 2020

Zmarł Tomasz Sadowski, współzałożyciel i przewodniczący zarządu Fundacji Pomocy Wzajemnej "Barka".

Z głębokim żalem chcielibyśmy poinformować, że zmarł Tomasz Sadowski, współzałożyciel i przewodniczący zarządu Fundacji Pomocy Wzajemnej "Barka".

Pogrzeb odbędzie się 8 stycznia. Rozpocznie się on mszą świętą o g. 10.30 w Katedrze. Następnie o 12:45 zostanie pochowany na cmentarzu na poznańskim Miłostwie. Tomasz Sadowski spocznie w Alei Zasłużonych.

Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Pomoc dla Aleksandre Bukhuleishvili
Młody Gruzin nie ma gdzie mieszkać, porusza się na wózku inwalidzkim, słabo mówi po polsku, potrzebuje wieloletniej rehabilitacji i opieki, nie ma pieniędzy, jego rokowania są bardzo złe i mało kto się nim interesuje.
Pomoc dla mieszkańców baraków
Projekt, w ramach którego organizowana jest pomoc dla najuboższych mieszkańców baraków socjalnych znajdujących się przy ul. Dojazd w Poznaniu.
1% Caritas Poznańska