Caritas
9 stycznia 2017Caritas Archidiecezji Poznańskiej

Betlejem w Poznaniu

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się w ostatni piątek w Poznańskiej Arenie na koncercie "Betlejem w Poznaniu". Radujemy się, że wspólnie mogliśmy kolędować i wychwalać Pana Jezusa.

Bardzo dziękujemy Fundacji „Światło-Życie” za zorganizowanie tak wielkiego przedsięwzięcia ewangelizacyjnego. Cieszymy się, że byliśmy zaangażowani we współorganizację tego koncertuu. Jest nam miło słyszeć wiele pochlebnym opinii na temat tego wydarzenia.

Dziękujemy Arcybiskupowi Stanisławowi Gądeckiego za piękne słowa i życzenia jakimi podzielił się z nami w trakcie koncertu.

Pragniemy podziękować artystom za serce jakie włożyli i włożą w każdy koncert na trasie Betlejem w Polsce. Zapewne kosztuje ich to wiele zdrowia i nieprzespanych nocy, ale efekt jest znakomity. Pasja i entuzjazm z jakim śpiewają na pewno raduje samego Boga.

Kochani do końca całej trasy Betlejem w Polsce, czyli do końca stycznia potrwa piękna inicjatywa SMS-owa, która ma na celu dokarmianie osób niedożywionych. Jak już pewnie wiecie trasa koncertowa odbywa się pod hasłem „Głodnych nakarmić”. W związku z tym prosimy Was o wysyłanie SMS-a pod nr 72052 o treści „Betlejem”. Prosimy Was o wsparcie informując, iż nie musicie ograniczać się tylko do 1-go SMS-a. Im więcej SMS-ów tym mniej głodnych w naszym kraju. Dziękujemy.

Jeszcze raz pragniemy wszystkim bardzo mocno podziękować za udział i wszelką pomoc przy organizacji tego wydarzenia. Na koniec fotorelacja z tego wydarzenia.

SMS_Betlejem w Polsce (640x243px)

betlejem1


betlejem2


betlejem3


betlejem4


betlejem5


betlejem6


betlejem7


betlejem8


betlejem9


betlejem10


betlejem11


betlejem12


betlejem13


betlejem14


betlejem15

Ty też możesz pomóc!

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 1000 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej.
1412 osoby wpłaciły 148 311