27 marca 2019

Bezpłatnych szkoleniach dla opiekunów osób obłożnie chorych

W związku z kontynuacją cyklu szkoleń dla opiekunów osób obłożnie chorych pozwalam sobie w zał. przekazać plakat informacyjny dot. szkoleń. Byłabym wdzięczna za umieszczenie informacji nt. szkoleń u Państwa w siedzibie oraz rozpropagowanie wśród osób, które mogłyby być zainteresowane szkoleniem.

51495286_681718802230487_8631527016639758336_n

Bono Serviamus - Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu zaprasza mieszkańców Poznania do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla opiekunów osób obłożnie chorych wymagających opieki w domu.

W programie szkolenia m. in:

• część teoretyczna: zajęcia z pielęgniarką, psychologiem, pracownikiem socjalnym
  • część praktyczna: instruktaż z zakresu pielęgnacji chorego - m. in. słanie łóżka, mycie ciała i włosów w łóżku, pielęgnacja jamy ustnej, karmienie (w tym przez sondę, gastrostomię), pielęgnacja przetok, opróżnianie worka z moczem

Informacje organizacyjne:

• szkolenie jest przeznaczone dla mieszkańców Poznania
  • miejsce szkolenia: Szpital Kliniczny Przemieniania Pańskiego, ul. Szamarzewskiego 82/84
  • pięć terminów szkoleń do wyboru: 30.03; 6.04; 13.04; 27.04; 25.05
  • szkolenie trwa 8 godzin z przerwą obiadową
  • zapisy: zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy: szkolenia@skpp.edu.pl. W treści maila prosimy podać: imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz deklarację wyboru daty szkolenia.
  • informacja telefoniczna: 61 854 92 18

Liczba miejsc ograniczona.
Szkolenie dofinansowane z budżetu Miasta Poznania.