12 czerwca 2020

Dziękujemy Fundacji PZU za wsparcie Jadłodajni dla ubogich

Od czasu wybuchu epidemii nasze Jadłodajnie dla Ubogich działają jeszcze prężniej. Sytuacja materialna wielu Poznaniaków uległa pogorszeniu przez co po posiłki przechodzi zdecydowanie więcej osób.

Paczka 2
Siostry w jadłodajniach każdego dnia przygotowują posiłki i paczki, które wydają na miejscu oraz dostarczają również z pomocą wolontariuszy do osób, które nie wychodzą z domów.

Paczka3
Wydawanie posiłków i paczek nie byłoby możliwe, gdyby nie siostry, wolontariusze i ludzie o dobrych sercach, którzy wspierają działania jadłodajni, m.in. Fundacja PZU. Wszystkim za wsparcie serdecznie dziękujemy.

paczka1

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 1000 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej.