24 czerwca 2020

Dziękujemy Fundacji PZU za wsparcie Jadłodajni dla ubogich

Od czasu wybuchu epidemii nasze Jadłodajnie dla Ubogich działają jeszcze prężniej. Sytuacja materialna wielu Poznaniaków uległa pogorszeniu przez co po posiłki przechodzi zdecydowanie więcej osób.

Paczka 2
Siostry w jadłodajniach każdego dnia przygotowują posiłki i paczki, które wydają na miejscu oraz dostarczają również z pomocą wolontariuszy do osób, które nie wychodzą z domów.

Paczka3
Wydawanie posiłków i paczek nie byłoby możliwe, gdyby nie siostry, wolontariusze i ludzie o dobrych sercach, którzy wspierają działania jadłodajni, m.in. Fundacja PZU. Wszystkim za wsparcie serdecznie dziękujemy.

paczka1

Jadłodajnie dla ubogich
Codziennie wydajemy 600 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.
Leczenie Filipa
Filip cierpi na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.Jest to choroba genetyczna, która grozi kalectwem.
Rehabilitacja 15-letniego Oskara
Pomóżmy Oskarowi, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem, czego następstwem jest niedowład kończyn dolnych i pęcherz neurogenny.