Caritas
8 września 2020

II Ogólnopolska Pielgrzymka Przedsiębiorców, Pracodawców, Samozatrudnionych i Freelancerów - Jasna Góra 4 października 2020

Poleć znajomemu
„Pod Twoją obronę! Zawierzam Tobie moja firmę” to hasło przewodnie„Pielgrzymki Przedsiębiorców” na którą organizatorzy pragną zaprosić przedsiębiorców z całej Polski 4 października 2020 r. na Jasną Górę.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy prowadzą swoje firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę. Zapraszamy także freelancerów i przedstawicieli wolnych zawodów. W Polsce jest ok. 1,3 mln osób samozatrudnionych – to też są przedsiębiorcy.

Każdemu z nas towarzyszy niepewność jutra i borykamy się z podobnymi problemami. Dodatkowo nasze społeczeństwo mierzy się z nową sytuacją i skutkami zamrożenia gospodarki. Osoby przedsiębiorcze, pracodawcy, ludzie z inicjatywą, odpowiadają nie tylko za własne rodziny, ale często też za pracowników i ich rodziny. Mimo trudnych czasów, w których przyszło im prowadzić swoją działalność, chcą mieć nadzieję i być silni. Wychodząc naprzeciw tym pragnieniom 4 października 2020 r. mogą zawierzyć swoje firmy Bogu przez Niepokalane Serce Maryi.           

image002        

Przedsiębiorcy, bądźcie razem! Jasna Góra to miejsce, gdzie od wieków dzieją się cuda! Zanieśmy tam Bogu wszystkie nasze radości, sukcesy i problemy.         
                

GOŚCIE SPECJALNI:

ks wojciech

Ks. Wojciech Węgrzyniak adiunkt w katedrze Egzegezy i Teologii Starego Testamentu na UPJPII w Krakowie, duszpasterz i rekolekcjonista. Autor m.in. audiobooka “Bogaty katolik. Dlaczego Bóg chce, abyś pomnażał pieniądze”?      

 „Jeszcze raz o pieniądzach w Biblii”


jacek krzeminski

   
Jacek Krzemiński - Dziennikarz ekonomiczny z ponad 20-letnim doświadczeniem. W 2019 r. zwyciężył w kategorii “dziennikarstwo ekonomiczne” w konkursie dziennikarskim Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, jednym z dwóch najważniejszych konkursów dziennikarskich w Polsce. Pracował m.in. w Rzeczpospolitej, Polskiej Agencji Prasowej i polskiej edycji magazynu Forbes. Współpracownik Fundacji Pomyśl o Przyszłości.

„Kryzys to też szansa” – Zachód przenosi część produkcji z Chin do Europy.
Jak polscy przedsiębiorcy mogą na tym zyskać?


W programie również świadectwa przedsiębiorców.
Rejestracja i szczegółowy program
www.pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl


Serdecznie zapraszamy