Caritas
13 lutego 2017

IX edycja Białej Soboty – dziękujemy, że byliście

Poleć znajomemu
W ostatnią sobotę odbyła się już IX Biała Sobota. Organizatorami tej akcji była Caritas Archidiecezji Poznańskiej wraz z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania oraz współpracujące w tej idei Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy, Pielęgniarek i Położnych.

Dziękuje wszystkim, którzy zdecydowali się przybyć 11 lutego na Głogowską 92 do Gimnazjum Katolickiego i zadbać o własne zdrowie. Mamy nadzieję, że Państwa poziom świadomości i koncepcje, co zrobić, aby bardziej zadbać o własne zdrowie po tej akcji wzrosną. Cieszymy się, że tak wiele osób odwiedziło w tym dniu lekarzy i mogło skorzystać z wielu specjalistycznych porad w jednym miejscu. Celem tej akcji jest to, aby jak najbardziej zatroszczyć się o własne zdrowie i zbadać wiele czynników, które się na nie składa. Wierzymy, że Wasze wyniki wyszły pozytywnie. Jeśli natomiast nie są takie, jakby sobie Państwo życzyli to specjalistyczne porady, które to Państwo otrzymali powinny Wam w tym pomóc. Pragniemy Wam wszystkim podziękować za liczne przybycie i życzymy dużo zdrowia i jak najmniej stresu, niepokoju i troski o nie.

Pragniemy również zwrócić uwagę, aby przeglądać naszą stronę i nasze akcje. Staramy się dbać o zdrowie i promować bezpłatne darmowe badania, porady, zabiegi itp., tak, aby każdy mógł z nich skorzystać. Dlatego też promujemy, organizujemy i współorganizujemy takie akcje jak np. darmowa mammografia przez cały październik wraz z Wielkopolskim Centrum Onkologicznym, czy wiele bezpłatnych badań wspólnie z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania w trakcie Dnia Dziecka na Ostrowie Tumskim. Z troski o zdrowie przez cały rok prowadzimy Ośrodek dla młodzieży uzależnionej od narkotyków, alkoholu itp. Zdrowie jest bardzo ważne i należy się o nie troszczyć. Prosimy Was – pamiętajcie o tym.
 
Tak było w trakcie Białej Soboty…

Biała Sobota

Biała Sobota0

Biała Sobota1

Biała Sobota2

Biała Sobota3

Biała Sobota4

Biała Sobota5

Biała Sobota6

Biała Sobota7

Biała Sobota8

Biała Sobota9

Biała Sobota10

Biała Sobota11

Biała Sobota12

Biała Sobota13

Biała Sobota14

Biała Sobota15

Biała Sobota16

Biała Sobota17

Biała Sobota18

Biała Sobota19