Caritas
9 listopada 2016Caritas Archidiecezji Poznańskiej  |  Marek Misiek

Kilogramy Dobra - dla Domu Dziecka w Lesznie

Poleć znajomemu

Zapraszamy wszystkich do zbierania i gromadzenia makulatury oraz przekazania jej na rzecz Domu Dziecka w Lesznie. Chcemy prosić firmy, organizacje, szkoły itp. i wszystkie prywatne osoby do włączenia się do tej akcji. Możecie składować makulaturę i przywieź nam ją na leszczyński Rynek 4 grudnia od 14:00. Będziemy bardzo wdzięczni za Wasze wsparcie, a cel jest szczytny -  remont Domu Dziecka w Lesznie. Prosimy o Wasze wsparcie i bardzo Wam już teraz Dziękujemy. Sami nie damy rady, ale z wami się uda!

Kilogram dobra

Już dziś chcemy Was także zaprosić na imprezę Mikołajkową, która odbędzie się 4 grudnia na leszczyńskim Rynku od godziny 14.00. Możemy zdradzić, że czeka na Was wiele atrakcji i jest to idealne miejsce do spędzenia tego dnia właśnie w tym miejscu.

Będzie okazja, aby zobaczyć prezentację zawodników Unii Leszno na nowy sezon, przybić z nimi piątkę, a nawet zobaczyć jak tańczą. Wystąpi wielu artystów m.in. Anna Spławska i Cepelia Poznań. Będzie można wspólnie z dziećmi zdobić choinkę wg własnego pomysłu ręcznie wykonanymi ozdobami, a później wylicytować ją na aukcji. Każdego poczęstujemy darmową grochówką i ciepłą rozgrzewającą herbatą. Będzie także stoisko z piernikami oraz kiermaszem kartek świątecznych i ozdób wykonanych przez Dzieci z Domu Dziecka im. Świętej Rodziny w Lesznie.

W trakcie tej imprezy nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze na Dom Dziecka. Za dar serca dziękujemy. Czekają na Was także mega konkursy, spotkanie z Mikołajem oraz świetne licytacje. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na Dom Dziecka w Lesznie.

 

Przyjdź i spędź ten dzień z nami. Dasz się zaprosić?
Rynek w Lesznie, 4 grudnia g. 14.00
Zapraszamy!
 
 
Partnerzy: 
 
 
Unia LesznoMiasto Lesznofundacja enealogo poselskie JANA DZIEDZICZAKA


logo signum caritatis logo radio na patronaty   agrorami logo ADJ
 


Poniżej, jeśli tylko masz ochotę możesz wesprzeć inicjatywę remontu Domu Dziecka szybkim przelewem bankowym. Dziękujemy!