Niedzielna zbiórka w kościołach archidiecezji poznańskiej dla powodzian oraz przed meczem Lecha Poznań
20 września 2024

W najbliższą niedzielę po Mszach Świętych, we wszystkich kościołach archidiecezji poznańskiej, odbędzie się specjalna zbiórka na rzecz osób dotkniętych tragicznymi skutkami powodzi. Zachęcamy wszystkich wiernych do wsparcia tej inicjatywy i okazania solidarności z poszkodowanymi. Każda, nawet najmniejsza, pomoc jest niezwykle cenna. Serdecznie dziękujemy za każdy gest wsparcia i solidarności z poszkodowanymi.

Dodatkowo, zbiórka na powodzian odbędzie się również do puszek przed meczem Lech Poznań – Śląsk Wrocław na poznańskim stadionie w niedzielę 22 września o godzinie 17:30.