Caritas
27 lipca 2017Caritas Archidiecezji Poznańskiej  |  Marek Misiek

Niezwykła historia Aldony i Tomasza

Poleć znajomemu
Historia tej dwójki to opowieść na film, którego reżyserem jest sam Bóg. Wspomniana para od kilku dni jest w sakramentalnym związku małżeńskim. Jednak, aby znaleźć się w tym miejscu musieli wspólnie wiele przejść. Zakochani są razem już 14 lat. Życie nie było usłane dla nich różami, ale poradzili sobie. W tym czasie wielokrotnie zmagali się z problemem bezdomności i innymi ciężkimi sytuacjami życia codziennego. Aktualnie mieszkają w Przystani dla bezdomnych.

Los tej pary pokazuje, że warto wierzyć, mieć nadzieję i kochać. Nawzajemn są dla siebie wielką nagrodą za to, że nigdy się nie poddali. Zakochani zgodnie mówią, że w pełni powierzają się Bożemu Miłosierdziu.

Młodej parze życzymy, aby ich miłość była taką o jakiej mówi św. Paweł. Wierzymy w nich i mamy nadzieję, że będą szczęśliwą rodziną.

Kochani chcemy Was zachęcić do pewnej idei. Prosimy Was o wysyłanie telegramu ślubnego dla Aldony i Tomasza. Prosimy adresować je na adres.
 

Aldona i Tomasz Tyksińscy
Przystań dla bezdomnych
ul. Krańcowa 10
61-022 Poznań

 

W imieniu Nowożeńców serdecznie dziękujemy. Oto kilka zdjęć z zaślubin.

Aldona i Tomasz

Aldona i Tomasz5

Ty też możesz pomóc!

Przytulisko dla osób bezdomnych
Dom dla bezdomnych. Myjemy, karmimy, ubieramy, udzielamy pomocy przedmedycznej i terapeutycznej. Chcemy to robić wspólnie z Tobą.
Jadłodajnie dla ubogich
Codziennie wydajemy 600 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.
1% Caritas Poznańska