Caritas
18 maja 2018

Ostatni wolny termin w ośrodku "Gwiazda Morza" w Dębkach

Poleć znajomemu
Szukasz ciszy i spokoju... Wypoczynku na łonie natury, w lesie tuż przy plaży? Wybierz nasz Ośrodek "Gwiazda Morza" w Dębkach. Mamy wolne pokoje dla grup zorganizowanych (max. 45 os.)  lub rodzin. Terminy 10.06-22.06.2018. Koszt za dobę wynosi 70 zł za osobę – w tym wliczony jest nocleg, posiłki – śniadanie i obiadokolacja.

Dębki to mała kaszubska miejscowość położona na północy Polski nad samym Bałtykiem. Rozciąga się ona wzdłuż wybrzeża na przestrzeni około dwóch kilometrów na wschód od rzeczki Piaśnica w stronę Karwii.

Debki2

Teren wokół ośrodka jest całkowicie ogrodzony. Na terenie ośrodka znajduje się boisko do gry w siatkówkę, ogródek jordanowski dla dzieci, miejsce na ognisko. Liczne ławeczki oraz „altanka” zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu przy ciekawej lekturze, na rozmowie, czy grach towarzyskich. Osoby, które lubią kapać się w morzu, plaża oddalona jest o jakieś 200 metrów od ośrodka. Można też wybrać się na wycieczkę do Żarnowca, gdzie znajduje się przepiękny Klasztor Sióstr Benedyktynek z XVI wieku, Białogóry, Karwii, Rozewia, Jastrzębiej Góry, Wejherowa, Pucka, do latarni morskiej na Helu, Trójmiasta, a także na ruchome wydmy do Smołdzińskiego Parku Narodowego. 

Debki1

Zainteresowany? Zarezerwuj termin, tel. 602 393 171. Zapraszamy.

Ty też możesz pomóc!

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 800 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.