Caritas
2 kwietnia 2020

Przekażemy 130 tys. zł na rzecz trzech szpitali

Poleć znajomemu
Serdecznie Państwu dziękujemy za tak wielkie wsparcie naszych działań, które w ostatnim czasie mocno ukierunkowane są na walkę z epidemią koronawirusa poprzez doposażenie poznańskich szpitali. Być może środki, które Państwo przekazaliście, uratują życie właśnie Wam lub komuś kogo, kochacie.

W 3 dni udało się zebrać kwotę 98 tys. zł na zakup respiratora dla szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Przekazaliśmy na ten cel równe 100 tys. zł i w połowie kwietnia respirator powinien znaleźć się już placówce medycznej.

Bardzo sprawnie poszła również zbiórka na środki dezynfekujące do poznańskich karetek. Jesteśmy w trakcie przekazania 30 tys. zł po połowie na rzecz wyposażenia pojazdów dla dwóch szpitali: Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera oraz Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego.


Bardzo dziękujemy za tak wielki odzew i nieocenione wsparcie.

Ty też możesz pomóc!

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 800 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.