16 kwietnia 2020

Uzbierali Państwo ponad 60 tys. zł na pomoc dla Domów Pomocy Społecznej

Jesteście wielcy! W półtora tygodnia przekazaliście ponad 60 tys. zł na środki dezynfekujące, ochronne oraz zabezpieczające dla trzech Domów Pomocy Społecznej w Poznaniu, oraz jednego w Wieleniu.

Wspomniane placówki cały czas opiekują się ludźmi przewlekle chorymi, którzy w sposób szczególny narażeni są na zakażenie koronawirusem
, w efekcie czego ich słaby organizm ma dużo mniejsze szanse w walce z chorobą. Mamy nadzieję, że zakupiony sprzęt pomoże skutecznie zapobiec zakażeniu pacjentów i pracowników tych ośrodków. Dziękujemy wam za kolejne wielkie zaangażowanie.

Jadłodajnie dla ubogich
Codziennie wydajemy 600 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.
Przytulisko dla osób bezdomnych
Dom dla bezdomnych. Myjemy, karmimy, ubieramy, udzielamy pomocy przedmedycznej i terapeutycznej. Chcemy to robić wspólnie z Tobą.