11 lutego 2020

Światowy Dzień Chorego

Serdecznie zapraszamy osobe chore, starsze i niepełnosprawne na Światowy Dzień Chorego. Spotkanie odbędzie się 16 lutego, o godz. 13:30 w Parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogoweskiej w Poznaniu.

Program spotkania:

13:30 - Msza Święta pod przewodnicwem ks. Biskupa Grzegorza Balcerka

14:30 - Spotkanie w salce parafialnej oraz występ artystyczny

Jadłodajnie dla ubogich
Codziennie wydajemy 600 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.
Pomoc dla mieszkańców baraków
Projekt, w ramach którego organizowana jest pomoc dla najuboższych mieszkańców baraków socjalnych znajdujących się przy ul. Dojazd w Poznaniu.
Pomoc dla Aleksandre Bukhuleishvili
Młody Gruzin nie ma gdzie mieszkać, porusza się na wózku inwalidzkim, słabo mówi po polsku, potrzebuje wieloletniej rehabilitacji i opieki, nie ma pieniędzy, jego rokowania są bardzo złe i mało kto się nim interesuje.