Fotorelacja z akcji związanych z obchodami Światowego Dnia Chorego
19 lutego 2023

Fotorelacja z akcji związanych z obchodami Światowego Dnia Chorego

Wczoraj w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki przy ul. Głogowskiej 92 w Poznaniu zorganizowaliśmy Białą Sobotę, czyli akcję licznych i bezpłatnych badań medycznych. Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie uda się poprawić kondycję zdrowotną wielu osobom.

Natomiast dziś wspólnie z chorymi, cierpiącymi i ludźmi im pomagającymi spotkaliśmy się w kościele Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu. W pierwszej części tego spotkania odbyła się Msza Święta z błogosławieństwem na wzór Lourdes. Mszy Świętej przewodniczył Dyrektor Caritas Poznań - Ks. Marcin Janecki. Natomiast w drugiej części rozrywkę zapewnił koncert zespołu Kwartetu Wokalnego A Vista oraz poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za obecność. Cieszymy się, że po czasie pandemii możemy się tak po prostu spotkać - tego bardzo mocno potrzebujemy.