Fotorelacja z akcji związanych z obchodami Światowego Dnia Chorego
19 lutego 2023

Fotorelacja z akcji związanych z obchodami Światowego Dnia Chorego

Wczoraj w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki przy ul. Głogowskiej 92 w Poznaniu zorganizowaliśmy Białą Sobotę, czyli akcję licznych i bezpłatnych badań medycznych. Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie uda się poprawić kondycję zdrowotną wielu osobom.

Natomiast dziś wspólnie z chorymi, cierpiącymi i ludźmi im pomagającymi spotkaliśmy się w kościele Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu. W pierwszej części tego spotkania odbyła się Msza Święta z błogosławieństwem na wzór Lourdes. Mszy Świętej przewodniczył Dyrektor Caritas Poznań - Ks. Marcin Janecki. Natomiast w drugiej części rozrywkę zapewnił koncert zespołu Kwartetu Wokalnego A Vista oraz poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za obecność. Cieszymy się, że po czasie pandemii możemy się tak po prostu spotkać - tego bardzo mocno potrzebujemy.

Hospicjum na Litwie
Miesięczny koszt utrzymania Hospicjum to aż 85 tys. euro. Państwo co miesiąc przeznacza 40 tys. euro, jednak pozostałe 45 tys. euro trzeba pozyskać samemu.
612 osoby wpłaciły 92 711