Wielkie wsparcie dla poszkodowanych z ul. Kraszewskiego od Santander Bank Polska, Good Taste Production i Japan Tobacco Intenational
29 sierpnia 2024

W najbliższy piątek i sobotę poznańska Cytadela stanie się centrum muzycznych emocji dzięki wydarzeniu Santander Letnie Brzmienia. To wydarzenie przyciąga wielu znanych artystów, którzy swoimi występami zapewnią niezapomniane chwile dla wszystkich uczestników. Aby uczcić strażaków, którzy ratując życie tak wielu mieszkańców z ul. Kraszewskiego sami zapłacili najwyższą cenę, przed koncertami cały tłum na minutę zamilknie.

Bądźmy razem

Tragedie, które wstrząsają społecznością powodują potrzebę budowania wspólnoty, wspólnego działania, dawania sobie nawzajem poczucia bezpieczeństwa. Wspominamy tych, którzy zginęli i ucierpieli, jednocześnie pomagając tym, którzy potrzebują wsparcia w odbudowie swojego życia. Zapraszamy wszystkich do udziału w koncertach na Cytadeli, aby wspólnie cieszyć się muzyką i jednocześnie wspierać tych, którzy tego potrzebują.

Wsparcie dla poszkodowanych

W obliczu niedawnej tragedii, w której zginęli strażacy, piątkowe i sobotnie koncerty będą miały również wymiar charytatywny. Good Taste ProductionJapan Tobacco International oraz Santander Bank Polska postanowili wspomóc rodziny poszkodowane w pożarze przy ul. Kraszewskiego kwotą 90 tysięcy złotych. W imieniu osób poszkodowanych, serdecznie dziękujemy za tę pomoc.

Ponadto, w trakcie koncertów, Wolontariusze Caritas Poznań będą zbierać środki finansowe na pomoc dla ludzi poszkodowanych. Dziękujemy organizatorom za wspólne działanie na rzecz poszkodowanych oraz wszystkim uczestnikom wydarzenia za wsparcie.