29 maja 2017Caritas Archidiecezji Poznańskiej  |  Marek Misiek

X Ogólnopolski Festyn Rodzinny - było cudownie!

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w X edycji Ogólnopolskiego Festyny Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 28 maja na Ostrowie Tumskim. Dzięki stworzeniu przez Was rodzinnej atmosfery było to wspaniałe świętowanie i dobra zabawa. Mamy nadzieję, że atrakcje, które wspólnie z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania zorganizowaliśmy dostarczyły Państwu wiele radości. Jak co roku impreza ta była połączeniem wielu przyjemności czy przydatnych rzeczy, z których było można skorzystać. Przypuszczamy, że każdy z Państwa co najmniej jedno miłe wspomnienie z tego festynu wyniesie. Dla wielu dzieci z pewnością będą to zabawki, które wygrały, a dla dorosłych może koncert, wizyta u któregoś z lekarzy lub spotkany znajomy z przeszłości. Cieszymy się z tego, że mogliśmy tego dnia być razem i z wypiekami na twarzy, nie tylko od słońca przeżyć wspólnie ten dzień.

festyn

Mamy dla Państwa fotorelację z Festynu na naszym facebooku. Zachęcamy do odnalezienia siebie na zdjęciu. Zapraszamy tutaj.

Aranżacja tego przedsięwzięcia nie udałaby się, gdyby nie pomoc wielu firm, artystów, szkół, ludzi dobrej woli, wolontariuszy i Was.

Patronat honorowy objęli:

Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki

Prezydent Miasta Poznania Pan Jacek Jaśkowiak

Komendant Policji Miejskiej w Poznaniu

Komendant Miejskiej Straży Poznańskiej w Poznaniu.

Bardzo dziękujemy

Urzędowi Miasta Poznania Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych, z którym mieliśmy przyjemność zorganizować ten event dla Państwa.

Pragniemy wyrazić wdzięczność sponsorowi strategicznemu Jeronimo Martins Polska S.A. oraz sponsorowi głównemu Fundacji Enea za dofinansowanie przedsięwzięcia.

biedronka_655jeronimo martinsfundacja-enea

Dziękujemy Partnerom Festynu:

Biuro turystyczno-pielgrzymkowe Frater

frater

POL-CAR

polcar

Poznańskie sklepy sieci Carrefour

carrefour

Auchan Poznań (ul. Szwajcarska)

Auchan

Aeroklub Poznański

aeroklub poznanski
Kino Helios

helios
Park Rozrywki Rodzinka

Rodzinka Park Rozrywki

Frajda Park

frajda

Blubry 6D
blubry 6d

Hermes

Logo_Hermes

Wielkie podziękowania dla Pana Przemysława Terleckiego, który prowadził to wydarzenie na scenie wraz z silną grupą artystów, którzy zrobili niesamowitą oprawę i atmosferę:

Arka Noego
Orkiestra VIVAT!
Olivia Wieczorek
Teatrzyk Animacji
Mały Inżynier
Występ zespołu folklorystycznego „Małe Szmotuły”

Szczególne podziękowania kierujemy także do wspaniałych grup wolontariuszy m.in. z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej, którą kierował ks. Krystian Gramza, oraz z Gimnazjum nr 56, którą kierowała s. Faustyna Hipnarowicz. W pomoc włączyło się również wielu wolontariuszy indywidualnych za co wszystkim Was serdecznie dziękujemy. Pomoc, którą okazujecie jest dla nas olbrzymim wsparciem!

Festyn ten był małym jubileuszem z okazji jego X edycji. Dziękujemy, wszystkim, którzy dołożyli chociażby najmniejszą cegiełkę do tego przedsięwzięcia lub wzięli w nim udział. Jeśli kogokolwiek pominęliśmy bardzo przepraszamy. Bardzo dziękujemy także za przyklejenie symbolicznej złotówki na wakacje dla dzieci z Rodzin zastępczych i Rodzinnych Domów Dziecka. Dziękujemy i zapraszamy za rok!