15 czerwca 2018Caritas Archidiecezji Poznańskiej  |  Marek Misiek

Zapraszamy na Ogólnopolski Festyn Rodzinny 2018

Pragniemy Państwa bardzo serdecznie zaprosić na Ogólnopolski Festyn Rodzinny, który w tym roku odbędzie się w wyjątkowym czasie obchodów Jubileuszu 1050-lecia najstarszego polskiego biskupstwa. Będzie nam bardzo miło, jeśli 24 czerwca od godziny 13:00 pojawicie się Państwo na Ostrowie Tumskim i tego dnia „BĘDZIEMY RAZEM” – jak głosi hasło tej imprezy, którą współorganizujemy z  Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania.

baner na strone www

Tradycyjnie już czeka na Was masa atrakcji i prezentów, w szczególności dla dzieci. Zachęcamy również do zadbania o zdrowie i darmowe skorzystanie ze wszystkich dostępnych badań.

Tego dnia żadne dziecko nie wyjdzie z Ostrowa Tumskiego z pustymi rękoma. Wspólnie z firmą Jeronimo Martins,  przygotowaliśmy 7 tysięcy paczek ze słodyczami dla dzieci.

Sponsor strategiczny

Logo Biedronka

Cieszymy się, że na scenie głównej pokażemy roztańczony musical dla dzieci i rodzin „Madagaskar” – w wykonaniu Teatru Muzycznego w Poznaniu. Dziękujemy firmie Volkswagen Poznań, która to jest Mecenasem wystawienia spektaklu. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie dobro, współpracę i wsparcie, jakie wkłada ten koncern w działalność charytatywną w naszym regionie.

Mecenas musicalu MADAGASKAR

volkswagen logo

Kierujemy wdzięczność dla wielu Partnerom i Przyjaciołom imprezy za ufundowanie nagród, przygotowanie atrakcji i pomoc w realizacji przedsięwzięcia. Dziękujemy, że jesteście!

logo Aquanet       logo PZU        Fundacja Enea

Przyjaciele

logo Carrefour        logo Auchan  KINO helioslogo Bricks 4 Kidz  logo LeoPark    logo Aeroklub Poznański

logo Czarna Kula  Blubry 6D logo
logo GearUp     Jump Arena logo  logo Park Rodzinka

O godzinie 13:00 w Katedrze odbędzie się Msza św.,  a po niej nastąpi oficjalne rozpoczęcie Festynu Rodzinnego

PLAN WYDARZENIA na scenie głównej:

14.20 Uroczyste rozpoczęcie i otwarcie Festynu

14.30 „Madagaskar” – spektakl Teatru Muzycznego w Poznaniu

16.00 Występ zespołu Małe TGD

17.30 Koncert zespołu Punto Latino

18.30 Finał konkursów i loterii, zakończenie Festynu

Przewidywany czas trwania festynu: od godz.13.00 do 19.00
Idealny, aby całą rodziną miło spędzić czas i zdążyć wrócić na mecz Polska - Kolumbia.

Serdecznie zapraszamy! Nie może Cię zabraknąć!
Dzięki wsparciu wielu Partnerów mamy dla dzieci bardzo atrakcyjne nagrody.

Do zobaczenia

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 1000 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej.