Caritas
1 października 2019

XVII Ogólnopolska Zbiórka Żywności Caritas – „Tak, pomagam” 06-07 grudnia 2019

Poleć znajomemu

W dniach 06-07 grudnia br. (piątek i sobota), w sklepach na terenie całej Archidiecezji Poznańskiej przeprowadzona zostanie zbiórka żywności „Tak, pomagam”. Udział w akcji mogą wziąć zarówno Parafialne Zespoły Caritas, jak i parafie oraz inne placówki, przy których nie istnieje PZC.

Tak pomagam

Deklarację zgłoszeniową z wytypowaniem sklepu lub sklepów (Biedronka, Lidl, Carrefour, Tesco, Kaufland, Polomarket, Lewiatan, Mila, Piotr i Paweł, Chata Polska) oraz zamówienie na bezpłatne plakaty, ulotki i identyfikatory prosimy złożyć drogą e-mailową borowicz@caritaspoznan.pl lub przesłać pocztą do dnia 20 października br. do Caritas Archidiecezji Poznańskiej, 61-546 Poznań, Rynek Wildecki 4a.

Koordynator akcji: Gabriela Borowicz, tel. 61 835 68 54, borowicz@caritaspoznan.pl

Dostępne są już materiały do przeprowadzenia zbiórki. Można je odebrać w Centrali Caritas przy ul. Rynek Widecki 4a w Poznaniu.

Ty też możesz pomóc!

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 800 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.