13 stycznia 2021

Zapisz swoje dziecko do naszego katolickiego Przedszkola w Swarzędzu

Zapraszamy do naszego kameralnego, katolickiego Przedszkola w Swarzędzu. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.  Dysponujemy dużym ogrodem przedszkolnym wyposażonym w wiele bezpiecznych sprzętów. Wykwalifikowana kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci, rozbudza zainteresowania, zapewnia ciekawe zajęcia, warsztaty. W naszym Przedszkolu codziennie dzieci uczestniczą w języku angielskim. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z LogoSensoryki oraz eksperymentowanie na zajęciach Bystrego Przedszkolaka. Z programowaniem dzieci zapoznają się wykorzystując Genioty i Bee-Boty. Bardzo ważne są dla nas wartości katolickie.

Aby zapisać dziecko należy wypełnić kartę zgłoszenia, szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej:

Zapraszamy do nas już dziś.

reklama01g

Pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji
Pomoc dla poszkodowanym mieszkańców Chorwacji w powiecie Sisacko-Moslavackim. Wspólnie okażmy solidarność z ofiarami kataklizmu.
Przytulisko dla osób bezdomnych
Dom dla bezdomnych. Myjemy, karmimy, ubieramy, udzielamy pomocy przedmedycznej i terapeutycznej. Chcemy to robić wspólnie z Tobą.
Jadłodajnie dla ubogich
Codziennie wydajemy 600 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.
1% Caritas Poznańska