Caritas
19 października 2021

Zbiórka TAK POMAGAM zapisy dla PZC oraz parafii

Poleć znajomemu

Uprzejmie informujemy, że w dniach 3-4 grudnia 2021 roku zostanie zorganizowana XIX Ogólnopolska Zbiórka żywności „TakPomagam!” przy założeniu, że sytuacja epidemiologiczna spowodowana koronawirusem w grudniu 2021 roku będzie podobna do obecnej (będą obowiązywały te same wytyczne służb epidemiologicznych) lub sytuacja w tym zakresie będzie lepsza.

Zapraszamy do zaangażowania się wszystkich chętnych zarówno PZC jak i parafie, w których Parafialne Zespoły nie działają. 

Deklaracje prosimy zgłaszać do 30 października 2021 u s. Manuela Żychlińska, tel. 61 835 68 54,kom 667 148 930 zychlinska@caritaspoznan.pl

Nie będą zamawiane plakaty, ulotki, identyfikatory, smycze. W zbiórce mogą wziąć udział takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Carrefour, Netto, Kaufland, Lewiatan, B1. Każda z sieci odrębnie zdecyduje czy w obecnej sytuacji epidemiologicznej udostępni sklepy do przeprowadzenia zbiórki.W załączniku zgłoszenie i rozliczenie. Jeśli ktoś, nie umie przesłać zgłoszenia i rozliczenia, wystarczy, przesłać informacje w formie treści mejlowej.

W przypadku przesyłanych Państwu list sklepów proszę wybierać tyko i wyłącznie taką ilość sklepów, gdzie będzie zapewniona przez wolontariuszy pełna obsługa sklepu w czasie zbiórki mając na uwadze sytuację epidemiologiczną. Uprzejmie proszę to wziąć pod uwagę! Nieprecyzyjne wskazywanie sklepów uniemożliwia przygotowanie dla danego sklepu np. komunikatu głosowego. Niechciana jest sytuacja, w której w sklepie podawany jest komunikat głosowy, że trwa zbiórka w sklepie a nie ma wolontariuszy. Informację ze Zbiórki będzie należało bezwzględnie przekazać nie później niż do dnia 07 grudnia 2021 r.

PLIKI DO POBRANIA: