Zmiana na stanowisku Zastępcy Dyrektora w Caritas Poznań
3 czerwca 2024

Zmiana na stanowisku Zastępcy Dyrektora w Caritas Poznań

Z końcem maja 2024 roku, po 16 latach pełnej zaangażowania pracy, Jan Montowski opuścił stanowisko Zastępcy Dyrektora Caritas Poznań. Od listopada 2017 roku z ogromnym poświęceniem pełnił tę funkcję, wspierając rozwój naszej organizacji i pomagając najbardziej potrzebującym w Poznaniu i Wielkopolsce. Jego praca oraz wielkie poświęcenie w naszej organizacji przyczyniło się do stworzenia solidnej struktury wsparcia, która działa nie tylko lokalnie, ale również międzynarodowo.

Jan Montowski

Szczególnie w czasie kryzysu humanitarnego związanego z konfliktem w Ukrainie, Jan Montowski wykazał się niezwykłymi umiejętnościami w zarządzaniu pomocą dla uchodźców oraz organizowaniu transportów humanitarnych. Między innymi dzięki jego pracy, Caritas Poznań przekształciło się z małej grupy osób w dużą organizację, która obecnie zatrudnia prawie 300 pracowników i prowadzi wiele placówek pomocy.

Zachęcamy do wysłuchania podcastu „W codziennej pomocy”, dostępnego na Spotify, gdzie Jan Montowski dzieli się swoimi doświadczeniami z 16 lat pracy w Caritas.

Podcast Caritas Poznań

Serdecznie dziękujemy mu za wszystkie lata służby i życzymy powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Od 1 czerwca 2024 roku, nowym Zastępcą Dyrektora Caritas Poznań został Dawid Szkudlarek, który od 10 lat jest cennym członkiem naszego zespołu. Jako dotychczasowy kierownik administracyjny, Pan Dawid wykazał się znakomitą umiejętnością wspierania działalności charytatywnych placówek oraz koordynowania ważnych wydarzeń. Jego zdolność do budowania silnych relacji z pracownikami i dbałość o wizerunek Caritas są nieocenione.

Zdjęcie WhatsApp 2024-06-03 o 10

Życzymy Dawidowi Szkudlarkowi wielu sukcesów na nowym stanowisku i jesteśmy przekonani, że jego praca przyczyni się do dalszego rozwoju naszej misji pomocy potrzebującym.

Zatem po tych zmianach zarząd naszej organizacji stanowią:

Ks. Karol Maciejak - Dyrektor
Szymon Nowak - Zastępca Dyrektora
Dawid Szkudlarek - Zastępca Dyrektora

447749187_848156690680083_1990727772230967330_n

Remont i wyposażenie świetlic socjoterapeutycznych dla dzieci
Terapeutyczny kontener dla kobiet w kryzysie bezdomności
233 osoby wpłaciły 49 520