Caritas
7 grudnia 2016Caritas Archidiecezji Poznańskiej

Betlejem w Poznaniu - mamy bilety!

Poleć znajomemu

Betlejem w Poznaniu - mamy bilety!

 
6 stycznia – POZNAŃ, Arena Poznań, godzina 18:00Bilety dostępne w:

Caritas Archidiecezji Poznańskiej 

ul. Rynek Wildecki 4a w Poznaniu

w godzinach 9.00-15.30

(zamówienia i odbiór osobisty)

aktualne sektory
80zł - Sektor I,II,III (bliższe rzędy), A2 
60zł - Sektor I,II,III (dalsze rzędy), A3, B3 
40zł- A4, A5, B4, B6

 

Na niebiesko bilety rozprowadzane przez Caritas.bilety@caritaspoznan.pl

61 835 68 95 
 

Bilety w cenach:

40 zł (Strefa C)
60 zł (Strefa B)
80 zł (Strefa A)


 Plakat_POZNAN

 

Dwanaście szczęśliwych miast i największe hale koncertowe w Polsce. Wśród nich odpowiednio Poznań i Arena Poznań. Trasa koncertowa, jakiej jeszcze nie było! Ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. W Poznaniu wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O.Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli my – widzowie w Arena Poznań, którzy podczas koncertu oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez niemal 3 godziny.


Kojarzycie koncert Betlejem w Spodku w 2014 i 2015 roku? Ponad 17 tysięcy widzów! Spotkali się tam ludzie z całej Polski, aby wspólnie kolędować, by wspólnie świętować, a nawet… fetować Boże Narodzenie. Ci, którzy nie mogli dołączyć fizycznie, słuchali najlepszych koncertowych wykonań bożenarodzeniowych pieśni na YouTube. Aż w końcu jedna z nich - kolęda Mario, czy już wiesz, bez żadnej dodatkowej promocji uzyskała ponad 1,5 miliona odsłon!

Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2016/2017stworzona zostanie wielką wspólnota wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym - uczestnikom koncertu. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Podczas koncertu usłyszymy życzenia skierowane od Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, który objął swoim Patronatem to niezwykłe wydarzenie.

Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: Przyjdź na Betlejem w Poznaniu by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić”.                                                                                                           

Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.


Tak było w poprzednich latach...

 

Betlejem w Polsce 2 

Betlejem w Polsce 3

Betlejem w Polsce 4

Betlejem w Polsce 5

Betlejem w Polsce 6

Betlejem w Polsce 7

Betlejem w Polsce 8

Betlejem w Polsce 9

Betlejem w Polsce 10

Betlejem w Polsce 11Zatroszcz się o bilety dla siebie już dziś.

Ty też możesz pomóc!

Jadłodajnie dla potrzebujących
Codziennie wydajemy 800 darmowych, ciepłych posiłków dla potrzebujących. Są to głównie osoby starsze, samotne, bezdomni i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam nakarmić tych ludzi.