Caritas
19 grudnia 2016

Polska Pomaga już za nami

Poleć znajomemu
Polska pomaga z Poznania już za nami. W ramach akcji Polska Pomaga wasze szczodre serca rozpaliły prawdziwy Płomień Miłosierdzia. Niech te świece wniosą do Waszych domów wiele radości i poczucia satysfakcji, jakie daje dzielenie się dobrem. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom realizuje się przez Was i dzięki Wam. Jezus właśnie po to przyszedł na świat, aby dać światło - nadzieję i sens. Dzięki waszej pomocy ta nadzieja zapłonie w wielu sercach. Dzieci, które zostają dotknięte dobrem mogą wzrastać. To dla nich unikatowy dar. Może za parę lat dotknięte tym zacnym doświadczeniem odwzajemnią ten dar w Twojej sprawie? Na pewno już teraz ich wdzięczność przekracza jakąkolwiek formę zapłaty.
 
Dziękujemy całej ekipie Telewizji Polskiej. Cieszymy się, że mogliśmy powiedzieć o tym jak działa nasza Caritas szerszemu gronu odbiorców. Dziękujemy za taką możliwość. Pragniemy serdeczne podziękowania skierować dla Miasta Poznań za umożliwienie przeprowadzenia Akcji Polska Pomaga na placu Wolności, gdzie odbywa się Poznańskie Betlejem.  Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni.
 
Dziękujemy tym, którzy tworzą z nami tę przestrzeń porozumienia jaką umożliwia Caritas  między potrzebujący, a pomagający. Na te wszystkie dzieła składają się tysiące zaangażowanych ludzi. Często są oni w cieniu, a robią rzeczy wielkie. 
 
"A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie" Wszystkim Wam, którzy jesteście Caritas - czyli miłością dla drugiego człowieka - BARDZO DZIĘKUJEMY! WSPÓLNIE TWÓRZMY LEPSZY ŚWIAT!
 
Naprawdę super jest, że jesteście!

Polska Pomaga 1

Polska Pomaga 2

Polska Pomaga 3

Polska Pomaga 4

Polska Pomaga 5

Polska Pomaga 7

Polska Pomaga 8

Polska Pomaga 9

Polska Pomaga 10