9 lutego 2021

Świetna akcja poznańskiej restauracji Lizawka oraz Drużyny Szpiku

Pragniemy serdecznie podziękować poznańskiej restauracji Lizawka, która od wczoraj przekazuje na rzecz naszego Ośrodka dla Bezdomnych ciepłe posiłki. W akcję dostarczania posiłków włączyła się również Drużyna Szpiku. Akcja została zapoczątkowana dzięki sponsorowi - firmie Karlik. Dzięki tej inicjatywie restauracja Lizawka może funkcjonować, a nasi podopieczni każdego dnia otrzymują ciepły posiłek.

1 (3)

2 (3)

Obiady dla seniorów i potrzebujących
Zbieramy środki na obiady, które każdego dnia w czasie pandemii dowozimy do ubogich seniorów oraz wydajemy osobom potrzebującym w Jadłodajniach.
Hospicjum na Litwie
Miesięczny koszt utrzymania Hospicjum to aż 85 tys. euro. Państwo co miesiąc przeznacza 40 tys. euro, jednak pozostałe 45 tys. euro trzeba pozyskać samemu. Placówka nie pobiera żadnych opłat od pacjentów oraz ich rodzin. Świadczy pomoc za darmo.