Caritas
25 listopada 2016Caritas Archidiecezji Poznańskiej  |  Marek Misiek

Tytka charytatywna - Potrzebujemy Twojej pomocy

Poleć znajomemu

Akcja „Tytki charytatywnej” nabiera rozpędu, aczkolwiek w dalszym ciągu potrzebujemy wsparcia. Ubodzy ludzie, których jest tak wielu przynajmniej w okresie świat zasługują na naszą wrażliwość.

Składamy wielkie podziękowania dla osób prywatnych, parafii, szkół , mediów, organizacji społecznych  za dołączanie do tej akcji.

W artykule tutaj informowaliśmy m.in: w jakich miejscach możecie odbierać Tytki.  Jest nam miło poinformować, że kolejne miejsca, gdzie istnieje taka możliwość to:

Siedziba Radio Merkury: ul. Berwińskiego 5 w Poznaniu
Siedziba Radio Emaus: ul. Zielona 2 w Poznaniu

 
tytka policja

Cieszymy się, że coraz chętniej do akcji dołączają szkoły. Dziękujemy Kuratorium Oświaty za prężne działanie i wypełnienie wielu tytek. Ośmielamy się prosić kolejne szkoły, organizacje i osoby prywatne do wzięcia udziału w tej akcji.

Dostarczane przez Was produkty posłużą przygotowaniu wigilii dla blisko 2 tysięcy osób na Targach Poznańskich. Na przygotowanie paczek świątecznych oraz wsparcie naszych jadłodajni, gdzie każdego dnia wydajemy 1600 ciepłych, darmowych posiłków. Potrzebna nam jest Twoja pomoc, aby sprostać podstawowym potrzebom funkcjonowania tak wielu ludzi. Bez Waszej pomocy sami nie damy rady!

Prosimy Cię o odbiór takiej Tytki i wypełnienie jej produktami. Prosimy Cię o informowanie o tej akcji w gronie swoich znajomych, w pracy, w szkole, w domu i gdziekolwiek się pojawisz. Pomóż nam i Ty!


Patroni medialni: 
 
tvp 3 poznanLogoRadioMerkury