Caritas
26 maja 2020

Wakacje dla rodzin w naszym ośrodku "Górska Przystań " w Lipnicy Wielkiej

Poleć znajomemu

Po ograniczeniach spowodowanych koronawirsem wszystko powoli wraca do życia. W tym nasze ośrodki wypoczynkowe. Jednym z nich jest "Górska Przystań" w Lipnicy Wielkiej. Serdecznie zachęcamy do wypoczynku w tym miejscu zarówno latem, jak i zimą.

Lipnica 1

Nasz ośrodek usytuowany jest w urokliwym, spokojnym i cichym miejscu z dala od zgiełku. To prawdziwa oaza spokoju. Każdy pobyt zostawia miłe i rodzinne wspomnienia, atmosferę tworzą ludzie, smaczne jedzenie a unikalna lokalizacja wprowadza w zachwyt wszystkich odwiedzających. Jest to idealna baza wypadowa dla pieszych wędrówek po Beskidach oraz sąsiednich Tatrach i Pieninach. Piękne przygraniczne tereny sprzyjają również rowerowym wycieczką po okolicy. Czyste powietrze, szum potoku, śpiew ptaków w lesie i na górskich polanach doskonale wpływa na relaks i odpoczynek. Oferujemy 45 miejsc noclegowych, w dwóch drewnianych budynkach (pokoje 3,4 i 5-osobowe, łazienki przy pokojach lub na korytarzu).

Lipnica 2

Do dyspozycji gości: świetlica z TV, piłkarzyki, stół do ping-ponga, biblioteka i kaplica. Na terenie obiektu: boisko do piłki nożnej, do siatkówki, ogród, stoliki, możliwości grillowania, miejsce na ognisko, bezpłatny parking.

Lipnica 3

Koszt pobytu dla osób indywidualnych to: 55 zł od osoby (nocleg śniadanie i obiadokolacja) Natomiast dla grup zorganizowanych 50zł. Istnieje możliwość przygotowania trzech posiłków. Serdecznie Zapraszamy na Orawę i do skorzystania z naszych usług!