Caritas
21 sierpnia 2017Caritas Archidiecezji Poznańskiej  |  Marek Misiek

Zakończyliśmy IX edycję akcji Tornister Pełen Uśmiechów

Poleć znajomemu

W ostatnią sobotę w trakcie Festynu Trzeźwości na Ostrowie Tumskim odbył się finał projektu „Tornister Pełen Uśmiechów”. Podczas tej imprezy wydaliśmy 200 wyprawek, natomiast blisko 900 plecaków przekazaliśmy do parafii, w których to zostaną rozdysponowane do rąk potrzebujących dzieci. Zakończenie akcji na Ostrowie Tumskim poprowadził Abp Stanisław Gądecki, który poświęcił, a następnie rozdał szkolny asortyment. Mamy głęboką nadzieję, że dzięki tej inicjatywie dzieci z radością i uśmiechem na twarzy rozpoczną zbliżający się rok szkolny. 

Finał Tornistra Pełnego Uśmiechów


Pragniemy bardzo mocno podziękować organizacjom, dzięki którym ten projekt został sfinansowany.


Sponsorzy główni

       Selgros Cash&Carry         Fundacja EneaPartnerzy

 Fundacja PZU     Komputronik logo_TPU   all sport_TPU        fundacja pko
Kierujemy swoją wdzięczność wszystkim prywatnym darczyńcom za przekazane przybory, plecaki oraz wpłaty na realizację tej akcji.

Dziękujemy Fundacji "Zaufaj Panu" i parafiom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie:

Parafia pw. Św. M.M. Kolbe w Luboniu; Parafia NSPJ w Nowym Tomyślu; Fara Poznańska; Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w Poznaniu; Parafia pw. Chrystusa Króla w Rokietnicy; Parafia pw. Chrystusa Króla w Rokietnicy; Parafia Św. Jana Kantego w Poznaniu; Parafia pw. Św. Józefa w Kicinie; Parafia Św. Łukasza Ewangelisty w Świerczynie; Parafia Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w Czarnkowie; Parafia Św. Rocha w Poznaniu; Parafia Św. Andrzeja Apostoła i NMP Wspomożenia Wiernych w Lutomie; Parafia p.w. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie; Parafia p.w. Św. Jana Pawła II w Luboniu; Parafia p. w. bł. J. Popiełuszki w Plewiskach; Parafia MB Królowej Rodzin w Borówcu; Parafia Wszystkich Świętych w Otorowie; Parafia Matki Bożej Miłosierdzia w Swarzędzu; Parafia MB Bolesnej w Poznaniu; Parafia Bpa Stanisława Męczennika w Ceradzu Kościelnym; Parafia NMP Wniebowziętej i Jana Chrzciciela w Lwówku; Parafia MB Wspomożycielki Wiernych w Swarzędzu; Parafia Św. Rodziny w Poznaniu; Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Poznaniu; Parafia Św. Barbary w Luboniu; Parafia Św. Jerzego w Poznaniu; Parafia Św. Trójcy w Poznaniu; Parafia Św. Łukasza Ewangelisty w Poznaniu; Parafia MB Pocieszenia w Poznaniu; Parafia Św. Jana Apostoła; Parafia Św. Faustyny w Plewiskach; Parafia Św. Teresy w Kamionkach; Parafia Andrzeja Boboli w Nojewie; Parafia Św. Antoniego Padewskiego w Poznaniu; Parafia Św. Jana Chrzciciela w Owińskach; Parafia Św. Brata Alberta w Koziegłowach;

Finał Tornistra Pełnego Uśmiechów

Dzięki wspomnianym ludziom dobrej woli, organizacjom oraz parafiom udało się wyposażyć setki plecaków i dotrzeć z pomocą do potrzebujących rodzin.

JESZCZE RAZ  BARDZO DZIĘKUJEMY. 
 WSZYSTKIM UCZNIOM ŻYCZYMY RADOSNEGO, PEŁNEGO SUKCESÓW ROKU SZKOLNEGO.