Leczenie Pana Rafała i Anety Jasiak - rodziców dwojga dzieci

Rodzina Państwa Jasiak to Pan Rafał, jego żona Aneta oraz dwójka ich dzieci. Rodzina znalazła się w najtrudniejszym momencie w swoim życiu. Pan Rafał niedawno dowiedział się o swojej chorobie – rak trzustki. Niestety jest to bardzo poważna choroba, a wskaźnik przeżycia w Polsce kilku lat z tą chorobą jest bardzo niski – niespełna 10%. Ze względu na słaby stan zdrowia, nie jest on w stanie pracować. Ta wiadomość oraz nieprzedłużenie umowy w pracy jego żonie – Pani Anecie doprowadziła u niej do rozwoju depresji. W obecnej sytuacji żadne z nich nie pracuje, mimo iż bardzo by chciało. Każdego dnia opiekują się dwójką swoich dzieci. Na domiar złego rodzina zalega z czynszem za wynajmowane mieszkanie. Najpilniejszą potrzebą jest jednak walka o zdrowie i siłę dla nich, aby mogli przejść przez ten trudny życiowy moment.

Wspólnie pomóżmy rodzinie Państwa Jasiak i wlejmy w ich serca nadzieję na lepsze jutro!

Cel można także wesprzeć w formie tradycyjnej na poniższe dane:
Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Nr konta: 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297
Tytułem: Cel charytatywny – Rodzina Jasiak

Wspomóż darowizną
113osoby wpłaciły13 115

Dowiedz się więcej na ten temat