Nowy dom dla 5-osobowej rodziny

Pani Aleksandra jest samotną matką dwójki nastolatków. Kiedy dzieci były małe zmarł jej mąż-ojciec dzieci. Wraz z jego odejściem kobieta bezpowrotnie straciła poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko się ułoży... Obecnie rodzina mieszka w domu, który jest tykającą bombą. Ściany i dach są popękane, w domu jest wilgoć i grzyb. Syn Beniamin jest chory na astmę oskrzelową i takie warunki mogą pogorszyć jego chorobę. Dzieci nie mają swoich pokoi i odpowiednich warunków do nauki. Cała trójka zajmuje jedno pomieszczenie. Kobieta zajmuje się również schorowanymi rodzicami.

Dom, w którym obecnie mieszka rodzina nadaje się do rozbiórki. Kobieta sprzedała część działki wraz z domem, który zamieszkują i zaczęła budowę nowego domu. Niestety z powodów finansowych nie mogą ukończyć budowy. Żyją w niepewności i strachu, bo w każdej chwili mogą zostać bez dachu nad głową.

Cel można także wesprzeć w formie tradycyjnej na poniższe dane:
Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Tytułem: Cel charytatywny – Nowy dom dla rodziny Waszyńskich

Wspomóż darowizną
182osoby wpłaciły32 220

Dowiedz się więcej na ten temat