Wigilia Caritas

24 Grudnia na MTP organizujemy największą w Polsce Wigilię Caritas pod jednym dachem. Większości z nas wieczerza wigilijna kojarzy się z ciepłem rodzinnym i radosnym świętowaniem narodzin Dzieciątka Jezus. Spędzamy ten czas pośród najbliższych, kolędujemy i wspólnie wybieramy się na Pasterkę. Tego dnia nikt nie chce być sam, każdy szuka ciepłego kąta, obecności bliskich.

Dlatego, w tym szczególnym okresie świąt Bożego Narodzenia, Caritas Poznań ogarnia swoją pamięcią wszystkich ubogich, bezdomnych, głodnych, starszych, chorych i samotnych mieszkańców Poznania - organizując dla nich Wigilię. Co roku ok. 1,5 tysiąca potrzebujących pojawia się w hali na MTP, aby zjeść ciepłe posiłki i przy dźwiękach kolęd spędzić ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia.

Pragniemy, aby tego dnia każdy poczuł ciepło rodzinnego ogniska i wraz z innymi ludźmi mógł świętować narodziny Jezusa Chrystusa. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, aby ktokolwiek poczuł się samotny i opuszczony.

Przekazane przez Państwa środki zostaną przekazane na organizację tej Wigilii. Razem z Tobą, chcemy obdarować wielu potrzebujących ludzi, dając im poczucie, że są kochani i wielu życzliwych ludzi troszczy się o ich los.

Razem z Caritas Poznań zorganizuj Wigilię!

Cel można także wesprzeć w formie tradycyjnej na poniższe dane:

Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Nr konta: 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297
Tytułem: Cel charytatywny – Wigilia

Razem z Caritas Poznań zorganizuj Wigilię!

Cel można także wesprzeć w formie tradycyjnej na poniższe dane:

Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Nr konta: 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297
Tytułem: Cel charytatywny – Wigilia

35 to:
Paczka świąteczna dla potrzebującego
20 to:
Pełny posiłek dla jednej osoby
175 to:
Paczki świąteczne dla 5 osób
100 to:
Pełny posiłek dla 5 osób