Bar CARITAS
Caritas Poznańska

Bar CARITAS

W Barze Caritas każdego dnia można zjeść smaczne posiłki. Wszystkie potrawy wykonywane są samodzielnie. Kucharze nie korzystają z półproduktów gotowych, ani z polepszaczy, konserwantów czy sztucznych barwników. Codziennie przygotowywane są świeże potrawy, surówki, naleśniki, pierogi, kluski, pyzy drożdżowe. Specjalnością Baru są pyzy drożdżowe, naleśniki z farszami słodkimi i pikantnymi oraz ryby. Polecamy również desery i ciasta pieczone wg własnych receptur. W ofercie są ciasta bezglutenowe, bez laktozy, gryczane, jaglane, buraczane, oraz tradycyjne np. wyjątkowy sernik z malinami, lub szarlotka z bezą z własnych jabłek.

Utworzenie i rozwój Baru Caritas zostało zainspirowane głębokim pragnieniem wyjścia naprzeciw i podania pomocnej dłoni ludziom, którzy tej pomocy potrzebują, ale w innej formie niż jałmużna. Są to emeryci, renciści, rodziny wielodzietne, ludzie niezamożni, niepełnosprawni oraz ludzie, którzy się nimi opiekują.

Jest jeszcze inna grupa klientów. Są to osoby, które przychodzą, aby poprzez kupowanie w Barze Caritas wesprzeć ubogich i potrzebujących. Wybierają oni potrawy bardziej wykwintne przez co również droższe, lub kupują garmażerkę na wynos.  

Duży wybór potraw i ich smakowitość powoduje, że kliencie zamawiają dania na specjalne okazje, takie jak Komunie, imieniny, bankiety, Wigilie domowe i pracownicze oraz Święta Wielkiej Nocy.

Podstawowy profil działalności Baru Caritas został rozszerzony o realizację nowych zadań, do których należy zapewnienie zaplecza gastronomicznego podczas różnego rodzaju uroczystości, jak również oferowanie usług cateringowych.

 

Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli

Pon- piątek od godz.   8:00  -  19:30
Sobota od godz.  9:00   - 18:00
Niedziela od godz.  12:00  -  17:00

Informacje o placówce

Rodzaj placówki:
placówka

Adres i kontakt z placówką

Pl. Wolności 1
61-738 Poznań

E-mail: bar@caritaspoznan.pl
Telefon: 61 852 51 30

Bar CARITASBar CARITASBar CARITASBar CARITAS
Powrót do listy